Το Γραφείο Διασύνδεσης και Σταδιοδρομίας του Πολυτεχνείου Κρήτης διοργανώνει εκδήλωση γνωριμίας με την εταιρεία FlexCar στο πλαίσιο της δράσης # Career Day@TUC Career Office, τη Δευτέρα 10 Ιουνίου 2024, στις 11:00, στο αμφιθέατρο Γ2.1-Μανούσος Μανουσάκης. Η εκδήλωση απευθύνεται κατά κύριο λόγο στις φοιτήτριες, φοιτητές, απόφοιτες και αποφοίτους του Πολυτεχνείου Κρήτης, καθώς και σε φοιτήτριες και φοιτητές μεταπτυχιακών προγραμμάτων σπουδών.
Περισσότερες πληροφορίες για την εκδήλωση είναι διαθέσιμες στην ιστοσελίδα του Γραφείου Διασύνδεσης και Σταδιοδρομίας: